RANDEVU ALMA

Randevu almak için

Kulak-burun-boğaz poliklinik muayene randevuları
Kulak-burun-boğaz öğretim üyesi muayene randevuları
Odyoloji-Konuşma Bozuklukları Ünitesi randevuları
Odyoloji-Konuşma Bozuklukları Ünitesi öğretim üyesi muayene randevuları
İşitme ve Konuşma Eğitimi Ünitesi randevuları
Ameliyat randevuları
Öğretim üyesi ameliyat randevuları
Kulak-Burun-Boğaz poliklinik muayene randevuları

Bölümümüzde poliklinik muayene randevuları 444 4 444 numaralı telefondan ve www.hacettepe.com.tr adresindeki "Online Randevu Al" linkinden verilmektedir.

Perşembe günleri 12.00' a kadar eğitim vardır. Büyük ve Çocuk Acil Poliklinikleri'nden danışılarak acil olarak sevk edilen hastaların randevu alması gerekli değildir.

Odyoloji-Konuşma Bozuklukları Ünitesi randevuları

Odyoloji-Konuşma Bozuklukları Ünitesi öğretim üyesi muayene randevuları
Hacettepe Erişkin Hastanesi'nin B katındaki (zemin katın iki kat altında) Odyoloji-Konuşma Bozuklukları Ünitesi içinde yer alan sekreterlikten verilir. Randevular Çarşamba günleri 14:00-17:00 saatleri arasında, diğer günler ise 08:30-12:00 ve 13:30-17:00 saatleri arasında sekreterliğe başvurmak suretiyle veya telefon ile alınabilir.
Odyoloji – Konuşma Bozuklukları Ünitesi'nde muayene olmak veya bir test yaptırmadan önce mutlaka Kulak Burun Boğaz'da muayene edilmiş ve muayene notu konulmuş olması gereklidir.

Muayeneye lütfen varsa resmi sevk kağıdınız ve/veya sağlık karneniz ile geliniz.
Telefon: 0-312-3051436

İşitme ve Konuşma Eğitimi Ünitesi randevuları
İşitme ve Konuşma Eğitim Ünitesi randevuları Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu binasının 3. katında bulunan ünite sekreterliğinden verilir. Randevular her ayın ikinci Çarşamba günü saat 08:30'dan itibaren aylık olarak dağıtılmaktadır.
İşitme ve Konuşma Eğitim Ünitesi'nde eğitim programına alınabilmek için mutlaka Kulak Burun Boğaz'da ve Odyoloji Ünitesi'nde değerlendirilmiş ve muayene notu konulmuş olması gereklidir.

Muayeneye lütfen varsa resmi sevk kağıdınız ve/veya sağlık karneniz ile geliniz.
Telefon: 0-312-3051068 ve 0-312-3054200

Ameliyat randevuları
Ameliyat indikasyonu konulan hastalara muayene eden hekim tarafından öğretim üyelerinden birisine danışılarak bir ameliyat randevusu verilir. Bu randevu tarihi hasta yoğunluğuna göre değişmekte olup genellikle 1-2 ay civarındadır. Acil vakalar ise sıra beklemeden ameliyat edilirler.
Ameliyatlar türüne göre hasta yatırılarak veya yatırılmadan (ayaktan), lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirilebilir. Ameliyat öncesi tetkiklerin yapılabilmesi için hastalar ameliyat gününden en az 2 gün önce çağırılırlar. Ameliyatı olumsuz etkileyebilecek başka hastalıkları olan hastalar bu sorunların giderilebilmesi için daha erken de çağırılabilirler.
Yatırılmadan ameliyat edilecek hastalara, muayene ve tetkikleri bittikten sonra, ameliyattan bir gün önce, ameliyat günü saat kaçta nereye gideceği konusunda bilgi verilir.
Ameliyatların tümü Hacettepe Erişkin Hastanesi'nin A Katı'nda (zemin katın bir kat altı) yer alan ameliyathanenin 16, 17 ve 20 No.lu odalarında gerçekleştirilmektedir.
Ameliyata lütfen varsa resmi sevk kağıdınız ve/veya sağlık karneniz ile geliniz.